Sunday 27 November 2011

Premier Division

14:00
Barnsley
4 - 0
Peterlee Town
14:00
Guiseley
P - P
St Francis 2000
14:00
Hessle Town
3 - 2
Scunthorpe United
14:00
Hull City
4 - 2
Whitley Bay
14:00
Sheffield United Community
3 - 2
Castleford White Rose
14:00
Sheffield United Junior Blades
0 - 2
York City

Northern Division

14:00
Birtley Town
2 - 0
Lumley
14:00
Durham City
0 - 1
Birtley Phoenix
14:00
Norton & Stockton Ancients
2 - 1
California
14:00
Whitley Bay Reserves
2 - 6
Tynedale

Southern Division

14:00
Keepmoat Stadium
3 - 0
Kirklees
14:00
Lepton Highlanders
6 - 0
AFC Preston
14:00
Malet Lambert
W - L
Wakefield FC Reserves
14:00
Ossett Albion
3 - 5
Bradford City 'A'
14:00
Rothwell
1 - 3
Wetherby Athletic

Sunday 20 November 2011

Northern Division

14:00
Birtley Town
1 - 1
Tynedale
14:00
Whitley Bay Reserves
19 - 0
Lumley

Southern Division

14:00
Bradford City 'A'
3 - 1
Goole Town
14:00
Rothwell
W - L
Wakefield FC Reserves

Premier Division

14:00
St Francis 2000
3 - 5
York City
14:00
Whitley Bay
3 - 0
Peterlee Town

Sunday 13 November 2011

Southern Division

14:00
AFC Preston
0 - 4
Keepmoat Stadium
14:00
Bradford City 'A'
W - L
Wakefield FC Reserves
14:00
Kirklees
7 - 3
Ossett Albion
14:00
Lepton Highlanders
4 - 1
Malet Lambert
14:00
Wetherby Athletic
2 - 1
Goole Town

Premier Division

14:00
Castleford White Rose
5 - 0
Guiseley
14:00
Hessle Town
1 - 2
Peterlee Town
14:00
Sheffield United Junior Blades
2 - 3
Hull City
14:00
York City
1 - 1
Scunthorpe United

Northern Division

14:00
Norton & Stockton Ancients
7 - 0
Birtley Town
14:00
Redcar Athletic
3 - 0
Durham City
14:00
Tynedale
0 - 4
Birtley Phoenix

Sunday 6 November 2011

Premier Division

14:00
Barnsley
2 - 4
Whitley Bay
14:00
Guiseley
0 - 5
Scunthorpe United
14:00
Peterlee Town
0 - 1
Hull City
14:00
Sheffield United Community
4 - 1
Sheffield United Junior Blades
14:00
St Francis 2000
1 - 6
Castleford White Rose

Northern Division

14:00
Birtley Phoenix
6 - 0
California
14:00
Durham City
1 - 2
Whitley Bay Reserves
14:00
Norton & Stockton Ancients
P - P
Lumley
14:00
Redcar Athletic
W - L
Tynedale

Southern Division

14:00
Goole Town
2 - 3
Lepton Highlanders
14:00
Keepmoat Stadium
1 - 4
Rothwell
14:00
Malet Lambert
5 - 2
Bradford City 'A'
14:00
Wakefield FC Reserves
P - P
Kirklees
14:00
Wetherby Athletic
1 - 1
AFC Preston

North East Regional Women's Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe