Confirm your age. Are you 18 or over?

Sunday 30 October 2011

Southern Division

14:00
AFC Preston
1 - 0 Full time
Goole Town
14:00
Bradford City 'A'
0 - 5 Full time
Rothwell
14:00
Kirklees
5 - 1 Full time
Wetherby Athletic
14:00
Lepton Highlanders
15 - 0 Full time
Wakefield FC Reserves
14:00
Ossett Albion
2 - 1 Full time
Keepmoat Stadium

Premier Division

14:00
Barnsley
1 - 3 Full time
York City
14:00
Castleford White Rose
2 - 2 Full time
Peterlee Town
14:00
Hull City
4 - 1 Full time
Hessle Town
14:00
Scunthorpe United
1 - 1 Full time
Sheffield United Community
14:00
Sheffield United Junior Blades
2 - 1 Full time
St Francis 2000
14:00
Whitley Bay
1 - 2 Full time
Guiseley

Northern Division

14:00
Birtley Phoenix
6 - 0 Full time
Birtley Town
14:00
California
1 - 2 Full time
Tynedale
14:00
Durham City
2 - 1 Full time
Norton & Stockton Ancients
14:00
Lumley
0 - 11 Full time
Redcar Athletic

Sunday 23 October 2011

Southern Division

14:00
AFC Preston
0 - 7 Full time
Kirklees
14:00
Goole Town
3 - 2 Full time
Bradford City 'A'
14:00
Keepmoat Stadium
2 - 3 Full time
Lepton Highlanders
14:00
Ossett Albion
1 - 2 Full time
Malet Lambert
14:00
Wakefield FC Reserves
1 - 8 Full time
Wetherby Athletic

Northern Division

14:00
Birtley Town
0 - 4 Full time
Durham City

Premier Division

14:00
Castleford White Rose
1 - 3 Full time
Hull City
14:00
Hessle Town
1 - 2 Full time
Sheffield United Junior Blades
14:00
Peterlee Town
3 - 3 Full time
York City
14:00
Scunthorpe United
7 - 2 Full time
Guiseley

Sunday 16 October 2011

Northern Division

14:00
California
1 - 0 Full time
Redcar Athletic
14:00
Lumley
0 - 25 Full time
Birtley Phoenix
14:00
Tynedale
W - L
Whitley Bay Reserves

Southern Division

14:00
Goole Town
0 - 3 Full time
Rothwell
14:00
Kirklees
4 - 7 Full time
Bradford City 'A'
14:00
Wakefield FC Reserves
2 - 1 Full time
AFC Preston
14:00
Wetherby Athletic
2 - 7 Full time
Keepmoat Stadium

Premier Division

14:00
Peterlee Town
0 - 2 Full time
Sheffield United Community
14:00
Scunthorpe United
1 - 2 Full time
Barnsley
15:00
Sheffield United Junior Blades
2 - 5 Full time
Castleford White Rose

Sunday 9 October 2011

Premier Division

14:00
Barnsley
3 - 2 Full time
St Francis 2000
12:00
Hessle Town
3 - 4 Full time
Castleford White Rose
14:00
Hull City
1 - 1 Full time
Sheffield United Junior Blades
14:00
Scunthorpe United
1 - 0 Full time
Peterlee Town
14:00
Whitley Bay
2 - 4 Full time
Sheffield United Community
14:00
York City
2 - 1 Full time
Guiseley

Northern Division

14:00
Birtley Town
P - P
Redcar Athletic
14:00
Durham City
4 - 0 Full time
Lumley
14:00
Tynedale
2 - 3 Full time
California

Southern Division

14:00
Bradford City 'A'
1 - 0 Full time
AFC Preston
14:00
Keepmoat Stadium
6 - 4 Full time
Wakefield FC Reserves
14:00
Lepton Highlanders
8 - 0 Full time
Ossett Albion
14:00
Malet Lambert
3 - 1 Full time
Goole Town
14:00
Rothwell
1 - 2 Full time
Kirklees

Sunday 2 October 2011

Southern Division

14:00
AFC Preston
1 - 1 Full time
Wakefield FC Reserves
14:00
Bradford City 'A'
2 - 5 Full time
Keepmoat Stadium
14:00
Goole Town
2 - 0 Full time
Malet Lambert
14:00
Lepton Highlanders
5 - 1 Full time
Wetherby Athletic

Premier Division

14:00
Castleford White Rose
3 - 4 Full time
York City
14:00
Guiseley
3 - 11 Full time
Hessle Town

Northern Division

14:00
Whitley Bay Reserves
3 - 2 Full time
Durham City

North East Regional Women's Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe